NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:STONEROSES - Rock & Roll Night


Koncert Hall    21:00 • 06.10.2017

Wstęp: wstęp przy wejściu do klubu 15 zł / 10 zł studenciRozpoczynamy 25 sezon koncertowy rock & rollowym wieczorem z zespołem STONEROSES.

Już w piatek, 6 października usłyszymy najlepsze przeboje takich zespołów jak Whitesnake, Deep Purple, Led Zeppelin!

W latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych ubiegłego wieku powstały najbardziej znane i ponadczasowe przeboje rockowe. Szaleństwo jakie ogarniało publiczność na koncertach takich zespołów jak Led Zeppelin czy Deep Purple na długo pozostawało w pamięci fanów muzyki rockowej.

 

 

 Zespół STONEROSES tworzą muzycy grający na co dzień różnorodną muzykę, ale to właśnie miłość do muzyki hardrockowej połączyła ich siły w jeden silny organizm, który na koncertach daje z siebie wszystko. Grupa wypracowała swój styl i warsztat na setkach koncertów plenerowych i klubowych niejednokrotnie poprzedzając koncerty takich gwiazd jak np. Ira.

W repertuarze zespołu znajdują się niezapomniane hity jak „Stairway to heaven” Led Zeppelin, „Highway star” Deep Purple, „Here I go again” Whitesnake, „Sweet child o`mine” Guns` n Roses i wiele innych. Koncert STONEROSES jest niezapomnianym przeżyciem oraz podróżą do czasów gdzie muzyka rockowa królowała w rozgłośniach radiowych. Dobry koncert rockowy to energetyczny występ grupy STONEROSES, którego nie da się zapomnieć.

Bilety w cenie: 10 zł ulgowy, 15 zl normalny.

Zapraszamy!!!!!«« powrót