NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:JACKPOT QUARTET


Koncert Hall    21:00 • 07.10.2017

Wstęp: 35 zł przedsprzedaż / 45 zł w dniu koncertu / 35 zł studenci


KUP BILET PRZEZ INTERNET - KLIKNIJ TUTAJ

 

Koncert z cyklu wydarzeń z okazji 25-lecia działalności klubu Free Blues Club.

 

Jackpot to duet zgrany w życiu i na scenie. W repertuarze mają między innymi piosenki Hanny Banaszak, Ewy Bem, Krystyny Prońko, Andrzeja Zauchy, Kabaretu Starszych Panów i Grażyny Łobaszewskiej oraz kompozycje autorskie. Tym razem towarzyszyć im będą Marcin Matecki (fortepian), Janusz Kanapa Jędrzejewski (kontrabas). 

 

 

 

 

Istnieją krótko, ale intensywnie i z wigorem zaczynają zdobywać swoich fanów. Duet tworzą Katarzyna Trzepiałowska - liderka i współzałożycielka szczecińskiej grupy Kasia Buja i Maciej Kazuba - szczeciński gitarzysta i zarazem manager zespołu Kasia Buja. Częsty ich wspólny kontakt spowodował fuzję tych dwóch osobowości. Grają łatwo i przyjemnie, a ciekawe aranżacje wokalno-instrumentalne, stwarzają ciepły klimat podczas ich koncertów. Finaliści jubileuszowej, dziesiątej edycji Must Be the Music.

 

Ich recital to sentymentalna, acz nie pozbawiona dobrego humoru, podróż do świata, w którym muzykę pisali prawdziwi kompozytorzy, a teksty wielcy poeci. 

 

Dotychczas współpracowali z Bernardem Maselim i Januszem Stroblem i wieloma muzykami z pierwszej półki polskiego jazzu. W dniu 22.10.2015 roku odbyła się premiera ich pierwszej płyty "Historie wielkiej wagi", która uzyskała doskonałe recenzje publicystów i publiczności.

 

 

 

 

Skład zespołu:

Kasia Buja Kazuba - wokal

Maciej Kazuba - gitara

Marcin Matecki - piano

Janusz "Kanapa" Jędrzejewski - kontrabas

 

WWW:

https://www.facebook.com/jackpotmuzyka/

 

 

 

 «« powrót