NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:ANDREW THE BULLET LAUER (USA / DE)


Koncert Hall    21:00 • 14.10.2017

Wstęp: 35 zł przedsprzedaż / 45 zł w dniu koncertu / 35 zł studenci


Wirtuoz gitary basowej!

 

Andrew „The Bullet” Lauer – urodzony w 1985 r w Yuba City, California USA muzyk, który w chwili obecnej uważany jest za światowej klasy wirtuoza gry na gitarze basowej. Swoistym stylem gry, bardzo szybkim i precyzyjnym (The Bullet), a jednocześnie niezwykle melodyjnym, w dość młodym wieku stał się uznawanym za jednego z najlepszych basistów w Europie, dokąd przeprowadził się we wczesnej młodości. W chwili obecnej jest twarzą marki Ibanez, ubarwiając swoją grą i zachwycając techniką, niemalże wszystkie prezentacje tego producenta gitar.

 

Wszystkie te walory pozwalają muzykowi być członkiem słynnych na całym świecie składów, jako muzyk sesyjny. Ponadto obdarzony wyśmienitą, głęboką barwą głosu i rewelacyjnymi umiejętnościami wokalnymi, Andrew „The Bullet” Lauer stworzył własny projekt, w którym komponuje, gra na gitarze basowej oraz śpiewa. Niedawno wydana płyta, pod tytułem „My Bass Souls”, cieszy się rewelacyjnymi recenzjami, a muzyk stał się bohaterem okładek magazynów muzycznych na całym świecie, w tym także i w Polsce (Magazyn Basista, wrzesień 2016).

 

Andrew „The Bullet” Lauer w Polsce znany jest ze współpracy z Sir Waldo Weathersem (ex. James Brown Band), a obecna trasa koncertowa jest jego pierwszą w naszym kraju z własnym projektem. Wartości muzyczne zespołu oscylują wokół gatunków soul, blues, jazz, rock i tworzą na żywo bardzo emocjonalną i wybuchową mieszankę.

 

Muzykowi towarzyszyć będzie zespół z następującym instrumentarium: bass + wokal, perkusja, saksofon i klawisze!

 

Skład:

Andrew „The Bullet“ Lauer - Bas/Voc

Daniel Krueger - instrumenty klawiszowe

Tommy Fischer – perkusja

Michelle Labonte - saksofon

 


«« powrót