NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:SINUSOIDALNI - RETRO NIGHT


Koncert Hall    21:00 • 24.03.2012

Wstęp: 20 zł / 25 zł w dniu koncertu 

Zapraszamy na koncert  i  imprezę w stylu retro – czekają na Was przeboje z dawnych lat, a bar  serwować będzie drinki według starych receptur. Tego wieczoru wykreujcie swój wizerunek w klimacie vintage – dla najciekawiej przebranych przewidziano nagrody-niespodzianki!

 

Sinusoidalni to grupa przyjaciół i profesjonalnych muzyków, którzy  w sposób błyskotliwy i z ogromnym poczuciem humoru wykonują utwory z okresu międzywojennego. Genialne kompozycje z repertuaru m.in.  Mieczysława Fogga czy Eugeniusza Bodo, we własnych zaskakujących aranżacjach, przenoszą słuchacza w magiczny świat lat 20. i 30, a ponadto wśród utworów wykonywanych przez Sinusoidalnych znajdą Panstwo fatastyczne utwory z Kabaretu Starszych Panów.

sinusoidalni

 

 

 

 

Damian Wilk - „Sceniczne Zwierzę”

Frontman sinusoidalnych, absolutny absolwent akademii muzycznej

w poznaniu oraz studium piosenkarskiego. kontrabasista, wokalista i kabareciarz w jednym. jego głos to aksamitny balsam na każdą wrażliwą duszę. Współpracował z Zenonem Laskowikiem w kabarecie o.b.o.r.a.

 

Michał Ruksza - „Siła Spokoju”

Piekielnie dobry pianista, wieloletni student akademii muzycznej w Poznaniu.

Współpracuje z wieloma artystami poznańskiej sceny muzycznej. Aktualnie wymienny pianista w kabarecie Zenona Laskowika. Nieprawdopodobnie skromny i utalentowany muzyk sesyjny.

 

Jarek Janik - „Melancholijny Gitarzysta”

Naczelna gitara zespołu, wirtuoz skończony na akademii muzycznej w Łodzi. Oprócz działalności koncertowej zaraża swoją pasją w konserwatorium muzycznym w Poznaniu oraz prowadzi klasę gitary w psm i st. w Jarocinie.

 

 


 «« powrót